Telefon: 42 215 05 58               Telefon: 514 90 90 94               Email: biuro@ekogroszek.com.pl               Otwarte: pn- pt. w godz. 8:00 -16:00

Wysoka Jakość

Standardowym produktem naszej firmy jest wysokiej jakości ekogroszek – nowoczesny opał, który posiada szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych i nie tylko. Klientom dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości ekogroszek, który cechuje się najwyższymi parametrami cieplnymi i spełnia wszystkie wymagane standardy.

Uniwersalny i Wydajny

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek można spalać w kotłach z podajnikiem ślimakowym, tłokowym, w kuchniach węglowych oraz w kominkach. Bardzo szybko osiąga odpowiednią temperaturę i utrzymuje ją przez długi czas. Nie wywołuje problemów ze spiekalnością, co powoduje, że korzystanie z niego jest łatwe i przyjemne.

Pewność i Wygoda

Sprzedajemy przede wszystkim ekogroszek workowany –  najwyższej jakości opał, który w każdym worku jest identyczny i spełni wszystkie twoje wymagania. Workowany ekogroszek jest jednocześnie najwygodniejszy w użyciu, nie wietrzeje tak szybko jak ten luzem i nie przyczynia się do nadmiernego zabrudzenia kotłowni.

Nasza firma  specjalizuje się w sprzedaży ekogroszku – mamy w tym wieloletnie doświadczenie, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami i dzięki temu wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom Klientów szukających produktów najwyższej jakości.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia na ekogroszek można składać na naszej stronie internetowej–zapewniamy szybką dostawę na terenie całego kraju.

ZAPYTAJ

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące dostępnego u nas opału, pozostajemy do dyspozycji!

SZYBKA DOSTAWA

Zamówienia realizujemy błyskawicznie, dlatego też z nami nigdy nie zostaniesz bez opału.

ZAKUPY

Zapraszamy serdecznie do zakupu ekogroszku w naszej firmie.